ROZLOSOVÁNÍ JARNÍ ČÁSTI OP ST. PŘÍPRAVKY R.03
7. 4. 2013
Rozpis turnajů starších přípravek OFS Havlíčkův Brod - Jaro 2013 | ||||||||
Víkend 1 | ||||||||
Přádající: | Světlá n. Sáz. A | Přádající: | Ledeč n. Sáz. | Přádající: | Tis A | |||
Datum: | 21.4.2013 | 13:00 | Datum: | 21.4.2013 | 9:00 | Datum: | 21.4.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Světlá n. Sáz. A | Ledeč n. Sáz. | Tis A | ||||||
Světlá nad Sázavou B | Havlíčkův Brod C | Lípa | ||||||
Havlíčkův Brod A | Tis B | Přibyslav | ||||||
Havlíčkův Brod B | Štoky | |||||||
Víkend 2 | ||||||||
Přádající: | Štoky | Přádající: | Přibyslav | Přádající: | Habry | |||
Datum: | 27.4.2013 | 9:00 | Datum: | 28.4.2013 | 9:00 | Datum: | 28.4.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Tis B | Přibyslav | Světlá n. Sáz. A | ||||||
Tis | Havlíčkův Brod A | Ledeč n. Sáz. | ||||||
Havlíčkův Brod B | Havlíčkův Brod C | Světlá nad Sázavou B | ||||||
Štoky | Lípa | |||||||
Víkend 3 | ||||||||
Přádající: | Havlíčkův Brod B | Přádající: | Kožlí | Přádající: | Jeřišno | |||
Datum: | 5.5.2013 | 9:00 | Datum: | 5.5.2013 | 9:00 | Datum: | 5.5.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Světlá nad Sázavou B | Havlíčkův Brod A | Světlá n. Sáz. A | ||||||
Havlíčkův Brod B | Ledeč n. Sáz. | Tis A | ||||||
Přibyslav | Štoky | Lípa | ||||||
Havlíčkův Brod C | Tis B | |||||||
Víkend 4 | ||||||||
12.5.2013 - Turnaj OFS. Účast všichni (místo bude upřesněno) | ||||||||
Víkend 5 | ||||||||
Přádající: | Havlíčkův Brod A | Přádající: | Štoky | Přádající: | Světlá nad Sázavou B | |||
Datum: | 19.5.2013 | 9:00 | Datum: | 19.5.2013 | 9:00 | Datum: | 19.5.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Ledeč n. Sáz. | Štoky | Světlá nad Sázavou B | ||||||
Havlíčkův Brod A | Lípa | Havlíčkův Brod B | ||||||
Havlíčkův Brod C | Světlá n. Sáz. A | |||||||
Víkend 6 | ||||||||
Přádající: | Havlíčkův Brod A | Přádající: | Tis B | Přádající: | Ledeč n. Sáz. | |||
Datum: | 26.5.2013 | 9:00 | Datum: | 26.5.2013 | 9:00 | Datum: | 26.5.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Havlíčkův Brod A | Lípa | Štoky | ||||||
Světlá n. Sáz. A | Tis B | Ledeč n. Sáz. | ||||||
Havlíčkův Brod B | Světlá nad Sázavou B | Tis A | ||||||
Havlíčkův Brod C | Přibyslav | |||||||
Víkend 7 | ||||||||
Přádající: | Havlíčkův Brod C | Přádající: | Tis A | Přádající: | Habry | |||
Datum: | 2.6.2013 | 9:00 | Datum: | 2.6.2013 | 9:00 | Datum: | 2.6.2013 | 9:00 |
Týmy: | Týmy: | Týmy: | ||||||
Tis B | Havlíčkův Brod B | Světlá nad Sázavou B | ||||||
Ledeč n. Sáz. | Lípa | Štoky | ||||||
Přibyslav | Havlíčkův Brod A | Světlá n. Sáz. A | ||||||
Havlíčkův Brod C | Tis A | |||||||
Víkend 8 | ||||||||
9.6.2013 - Turnaj OFS. Účast kdo se přihlásí (místo bude upřesněno) | ||||||||